چهارشنبه 27 شهریور 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

شهید دکتر شهریاری به پیشواز محرم رفت

«باسمه تعالي»«بكشيد ما را؛ ملت ما بيدارتر مي شود»

 چه خوب فرمود امام راحل عظيم الشأن  خطاب به تروريستهاي از خدا بي خبر و دشمنان قسم خورده و خود فروخته انقلاب اسلامي.

كه بكشيد ما را ؛ ملت ما بيدار تر ميشود. 

واقعاً هم همينطور است از قبل از انقلاب شكوهمند اسلامي و بعد از آن تا كنون چه ترور ها كه نكردند و چه بزرگاني را از اين ملت مسلمان و انقلابي نگرفتند.ولي هر بار كه عزيزي از عزيزان اين مرزبوم با ترور كور دشمن زبون به خون خود غلتيد ،ملت قهرمان و شهيد داده ايران اسلامي دست از آرمانهاي والاي خود نكشيد كه هيچ بلكه در تداوم اين نهضت مصمم تر شد. پس از اينكه دشمن از مبارزه در ميادين جنگ  گرم مأيوس گشت  و نتوانست اين ملت را از اهداف انقلابي خود منصرف كند تصميم گرفت در ادامه تهاجم همه جانبه فرهنگي با ترور  و حذف فيزيكي  دانشمندان مومن و متعهد و وفادار  اين مرز و بوم  اين ملت را از ادامه  دستيابي به دانش هسته ايي باز دارد زهي خيال باطل.

يكسال پيش كه استاد شهيد عليمحدي را  با عمليات تروريستي خود شهيد كردند،فكر ميكردند كه ميتوانند مانع پيشرفت توليد علوم بخصوص فناوري هسته  اي شوند.
ولي همه ديديم و ديدند كه ايران اسلامي در اين يكساله به كوشش و تلاش دانشمندان جوانش چه پيشرفتهايي كه نكرد.و چه خوب و زيباست كه بگوئيم:

 خون بر شمشير پيروز است.

 شهيد دكتر مجيد شهرياري چه خوش سعادت بود كه در ايام شهادت  حضرت مسلم بن عيقل سفير و نماينده حضرت اباعبدالله الحسين عليه السلام در كوفه  كه در راه اهداف مولاي خود تازه بشهادت رسيده و ايام  غم و اندوه خاندان پيامبر اعظم(ص)يعني محرم الحرام سال 1432 هجري قمري و  واقعه دالخراش و جانسوز تاسوعا و عاشوراي حسيني در پيش است، اين استاد فيزيك دانشگاه  شهيد بهشتي نيز شهيد پيشرفت علوم هسته ايي انقلاب خونبار اسلامي كه بنيانگذار آن حضرت امام روح الله (ره) است گرديد.

و اين هم قسمتي از سخنان گهر بار و دُرر امام راحل كه گويي همين امروز فرموده است:

با ريختن خون عزيز ما، تاييد شد انقلاب ما. اين انقلاب بايد زنده بماند،
اين نهضت بايد زنده بماند، و زنده ماندنش به اين خونريزي هاست. بريزيد
خون‌ها را؛ زندگي ما دوام پيدا مي كند. بكشيد ما را؛ ملت ما بيدارتر مي
شود. ما از مرگ نمي ترسيم؛ و شما هم از مرگ ما صرفه نداريد.(1)

بله با ريختن خون دكتر شهرياري اين استاد برجسته فيزيك هسته ايي دانشگاه نهال علمي و فرهنگي انقلاب خونبار اسلامي، بدست  همكاران و شاگردان و ديگر دانشمندان و دانشجويان مومن و متعهد ايران اسلامي آبياري و پر ثمر خواهد شد. شهد شيرين شهادت گواراي وجودش باد كه مزد خود را از خداي خود گرفت.«شادي روح پاكش صلوات»

1-صحيفه امام/ ج 7 / صص 184- 183


 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج