دوشنبه 1 مهر 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

31 شهریور

دوران دفاع مقدس اوج افتخارات ملت ایران است

بار دیگر یادم آمد روز جنگ      روزهای آشنائی با تفنگ

روزهای عشق با سجاده ها     دوستی با ترکش خمپاره ها

۳۱ شهریور ماه هر سال یادآور روزهای بسیار سخت و تلخ و شیرینی است که بر ملت ایران طی سالهای ۵۹ تا ۶۷ گذشت.

روزهای بیاد ماندنی که امتحان-  آزمون و آزمایشی شد برای ملت مسلمان و قهرمان ایران تا غیرت ملی و میهنی و اسلامی خود را در جهت حفظ تمامیت ارضی کشور عزیزمان ایران و  حفظ دستاوردهای انقلاب خونبار اسلامی به نمایش بگذارد.

مدتی از پیروزی انقلاب اسلامی نگذشته بود که در ۳۱ شهریور۵۹ رژیم بعث عراق به رهبری صدام حسین معدوم به تحریک و پشتیبانی دنیای استکبار به رهبری آمریکای غدار از زمین و هوا بصورت آشکارا به سرزمین مقدس ایران حمله ور شد و اکثر شهرهای مرزی ما را ویران و مردمان آن شهرها را آواره کرد و…

و  در مقابل رزمندگان ما اعم از ارتش- سپاه – بسیج مردمی تازه تأسیس شده و  تمامی آحاد ملت طی ۸ سال از آب و خاک و دستاورد های انقلاب اسلامی که همان ارزشهای والای ما می باشد دفاع جانانه نموده و از بذل جان و مال دریغ ننموده اند.

 خونبهای حفظ تمامیت ایران اسلامی که ما اکنون در آن زندگی میکنیم  ایثار و شهادت صدها هزار نفر شهید و جانباز و مفقود و اسیر همراه با صبر و استقامت و پایداری خانواده های معظم شهدا و جمیع ایثارگران و همت و پشتیبانی میلیونها ایرانی مسلمان آزاده است.

واقعاً که بفرمایش حضرت آقا دوران دفاع مقدس اوج افتخارات ملت ایران شد، چرا که با نثار همه آنچه در دست داشت اعم از جان و مال عزیزترین عزیزان و غیره از انقلاب خونبار اسلامی دفاع کرده و با افتخار در حفظ آن دستاورد خوش درخشید. زیرا میدانست و باور داشت این فرمایش حضرت امام را که فرمود:

جنگ ما جنگ خاک نیست بلکه جنگ ارزشهاست.

یاد و خاطره همه دلاورمردان عرصه های پیکار حق علیه باطل اعم از شهدا و ایثارگران گرامی باد.

دانش و بصیرت

کلمات کلیدی:,

 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج