چهارشنبه 27 شهریور 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

22 بهمن گزینه های روی میز ایران

22 بهمن سر آغاز حکومت الله در کشور عزیزمان ایران

22 بهمن روز از خود گذشتن روز آزادی ما روز نجات میهن

22 بهمن بهاری در زمستان سرد و سخت

  22 بهمن روز شکفتن شکوفه های بهاری در زمستان سرد و برفی

22 بهمن روز رویش گل های لاله از خون جوانان وطن

 22 بهمن روز تجدید عهد با امام خمینی رحمت الله علیه و آرمان ها و اهداف انقلاب

22 بهمن روز تجدید عهد با شهیدان انقلاب از صدر تا کنون

22 بهمن روز نشان دادن گزینه های روی میز ملت ایران به دشمنان

22 بهمن روز تجدید عهد و پیمان با یادگار امام ولی فقیه زمان، حضرت امام خامنه ای روحی فداء.

همان رهبر و امامی که انقلاب اسلامی و ملت انقلابی ما را از گردنه های سخت و پر پیچ و خم و از حوادث دهر(که مهمترین آن ها  کودتاهای نرم و مخملی سالهای ۷۸ و ۸۸  بود و فتنه گران داخلی و خارجی با تمام توان در این کودتا ها  قصد براندازی نظام اسلامی ما را داشتند و می رفت انقلاب ما را از داخل تهی کند) با راهنمائی های امام گونه اش نجات داد.

و اینک بار دیگر در سی و پنجمن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ملت با بصیرت ما اعم از پیر و جوان و خُرد و کلان، زن و مرد مسلمان با ایمان با همه اقوام با حضور پر شور و پر صلابت و حماسی خود در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن، پشتیبانی و حمایت همه جانبه خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی به رهبری امام المسلمین خامنه ای عزیز روحی فداء اعلام داشته و به سر دمداران کفر بویژه دولت آمریکا میفرماید: که این حضور ما با تمام معنا و مفهومش گزینه های روی میز ماست و ما ملتی بصیریم سازش نمی پذیریم. و در این روز بزرگ و خدائی با مشت های گره کرده و کوبنده و طوفنده بسان سالهای قبل بلکه با ایمانی قوی تر و با دانش و بصیرتی بیشتر شعار مرگ بر آمریکا را سر می دهیم و در این بهار آزادی جای امام و شهدا را خالی کرده و نام و یاد و راهشان را برای همیشه دوران ها گرامی نگه میداریم. و با امام و رهبر و شهدای عزیز و گرانقدرمان عهد و پیمان می بندیم که:

« ما با ولایت زنده ایم      تا زنده ایم رزمنده ایم »

«شادی روح امام و شهدا صلوات»

دانش و بصیرت

 


 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج