Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/marefatema/public_html/index.php:1) in /home3/marefatema/public_html/index.php on line 10
معرفت ما
جمعه 28 تیر 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

22بهمن روز عزت ملت ایران

22 بهمن ماه، یوم الله

22بهمن ماه، روز شکست طاغوت

22 بهمن ماه، روز شکوه و عزت ملت ایران

22بهمن، سر آغاز حکومت الله در کشور عزیزمان ایران

22بهمن، روز طلوع مجدد خورشید در ایران

22 بهمن، روز از خود گذشتن، روز آزادی ما، روز نجات میهن

22 بهمن، بهاری در زمستان سرد و سخت

  22 بهمن، روز شکفتن شکوفه های بهاری در زمستان سرد و برفی

22 بهمن، روز رویش گل های لاله از خون جوانان وطن

 22 بهمن، روز تجدید عهد با امام خمینی (ره) و آرمان ها و اهداف انقلاب

22 بهمن، روز تجدید عهد با شهیدان انقلاب از صدر تا کنون

22 بهمن، روز نشان دادن گزینه های روی میز ملت ایران به دشمنان

22 بهمن،روز تجدید عهد و پیمان با نائب امام زمان(عج) حضرت امام خامنه ای روحی فداء

همان رهبر و امامی که انقلاب اسلامی و ملت انقلابی ما را از گردنه های سخت و پر پیچ و خم و از حوادث دهر (که مهمترین آن ها کودتاهای نرم و مخملی سالهای ۷۸ و ۸۸  بود و فتنه گران داخلی و خارجی با تمام توان در این کودتا ها  قصد براندازی نظام اسلامی ما را داشتند و می رفت انقلاب ما را از داخل تهی کند) با راهنمائی های امام گونه اش نجات داد.

و اینک بار دیگر در سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه،ایام شهادت شهیده راه ولایت، حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا(س)، ملت با بصیرت ما اعم از پیر و جوان و خُرد و کلان، زن و مرد مسلمان با ایمان، با همه اقوام با حضور پر شور و پر صلابت و حماسی خود در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن، پشتیبانی و حمایت همه جانبه خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی به رهبری امام المسلمین خامنه ای عزیز روحی فداء اعلام داشته و به سردمداران کفر بویژه دولت آمریکا میفرمایند:

حضور ما با تمام معنا و مفهومش گزینه های روی میز ماست

و ما ملتی بصیریم سازش نمی پذیریم.

و در این روز بزرگ و خدائی با مشت های گره کرده و کوبنده و توفنده،بسان سالهای قبل بلکه با ایمانی قوی تر و با دانش و بصیرتی بیشتر شعار مرگ بر آمریکا را سر می دهیم و در این بهار آزادی جای امام و شهداء را خالی کرده و نام و یاد و راهشان را برای همیشه دوران ها گرامی میداریم.

و با امام و رهبر و شهدای عزیز و گرانقدرمان عهد و پیمان می بندیم که:

ما با ولایت زنده ایم   تا زنده ایم رزمنده ایم

«شادی روح امام و شهدا صلوات»

کلمات کلیدی:,

 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج