پنجشنبه 31 مرداد 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

یک دلیل جالب برای نیامدن هاشمی به انتخابات

یک از فعالین ضد انقلاب به دلیلی جالب خواستار آن شده است که هاشمی علی رغم اینکه بعد از خاتمی بهترین برای گزینه ریاست جمهوری است ولی در این انتخابات شرکت نکند.

محمدرضا یزدان پناه با اشاره به این نکته که حاکمیت با اقتدار برهم زنندگان آرامش اجتماعی و ثبات سیاسی را تحمل نخواهد کرد و هاشمی و خاتمی نیز نمی خواهند در مقابل این فضا قرار بگیرند و میلی با این شرایط برای حضور ندارند.

وی اشاره می کند که این بی میلی به طور مشخص در هاشمی بیشتر است زیرا وقتی هاشمی بیایید همه علیه او بسیج می شوند.

این فعال ضد انقلاب تصریح می کند: هاشمی یک بار در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۴ طعم مواجهه با چنین لشگری را چشید و پس از آن گفت که تنها می تواند به خداوند شکایت کند!

یزدان پناه كه پيش از اين در رسانه‎هاي نزديك به فرزندان هاشمي قلم مي‎زده است، در ادامه به یک نکته جالب اشاره می کند و می افزاید: وقتی در آذر ماه ۱۳۹۱ هاشمی رفسنجانی برای جلوگیری از رویارویی با گروهان کوچکی از همان لشکر حتی نتوانست به شهر زادگاه و حیاط خلوت خود یعنی رفسنجان سفر کند، اعلام کرد که سفرش را برای “جلوگیری از تنش” لغو کرده است. او که آمادگی و توانایی مواجهه با “تنش” بر سر شرکت در یک مراسم ختم ساده در رفسنجان را ندارد، چگونه می تواند با “تنش”هایی که بی شک پس از کاندیداتوری در انتخابات با آنها مواجه خواهد شد، مقابله کند؟

وی خاطر نشان می کند: اکبر هاشمی رفسنجانی سالهاست که در حوزه دیپلماسی هم طرفدار “تنش زدایی” شده و از “تنش زایی” در سیاست خارجی به شدت انتقاد می کند. به نظر نمی آید این آیت الله در آستانه 80 سالگی به طرق اولی به دنبال “تنش زایی” در سیاست داخلی باشد. او خود گفته است که در انتخابات به “مانور وحدت” نیاز است و به خوبی می داند که چنین مانوری با تنش و تشنج جور در نمی آید.

منبع: رجانیوز


 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج