شنبه 23 آذر 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

پاسخ رهبرانقلاب به نامه جوانی‌که از فساد مسئولان گلایه کرده بود

در این خبر پاسخ رهبرانقلاب به نامه جوانی‌که از فساد مسئولان گلایه کرده بود را می خوانید.

پاسخ رهبرانقلاب به نامه جوانی‌که از فساد مسئولان گلایه کرده بود +عکس

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، این روزها یکی از گلایه های جدی مردم وجود مسئولین و مدیران فاسد در برخی از ارگان ها و نهادهای کشور است. برخورد با مفسدین یکی از نکات مهمی است که رهبرمعظم انقلاب بارها در سخنرانی های خود با برخورد به موقع و قاطعانه با این مفسدین در هر رده‌ای از نظام تاکید کرده اند.

از این رو صفحه مجازی نگار به تازگی با انتشار پستی پاسخ رهبرمعظم انقلاب به نامه جوانی‌که از فساد مسئولان گلایه کرده بود را منتشر کرده است.در متن کامل پاسخ رهبرانقلاب به این جوان آمده است:

«جوان عزیز
چشم به راهیم که شما فرزندان تازه نفس اسلام و قران، خودساخته و کامل شده از راه برسید و بارهای کشور را بر دوش بگیرید. تلاش و مجاهت و توکل به خدا شرط های لازم اند.»

در ادامه تصویری از این نامه را مشاهده می کنید.

پاسخ رهبرانقلاب به نامه جوانی‌که از فساد مسئولان گلایه کرده بود +عکس


 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج