دوشنبه 1 مهر 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

ملت ایران پیروز شد

با پیروزی تیم ملی فوتبال ایران بر کره جنوبی بر شادی و شعف ملت  افزوده شد.

راستی چه کسی پیروز میدان است؟

چه کسی خوشحال شد؟

این خوشحالی  همراه با چه  نمادی  بروز و ظهور کرد؟

*الحمدلله رب العالمین همانطوری که پیش بینی شده بود بیش از 72 درصد واجدید شرایط رأی دادن در 24 خرداد ماه 92 در پای صندوق های اخذ رأی حضور یافته و  حماسه سیاسی مورد نظر رهبر معظم انقلاب را رقم زدند.

*بر خلاف سال88 نامزدهای رقیب به فرد پیروز انتخابات تبریک گفته و به تبع آن مسئولین نظام هم یکی پس از دیگری پیروزی رئیس جمهور منتخب را به وی تبریک گفتند.

*در این انتخابات بر خلاف سال 88  گرچه تفاوت آراء برای حد نصاب بودن در همین  دور اول حدود 200 تا 300 هزار رأی بیشترنبود ولی هیچکدام از نامزدهای جناح رقیب به نتیجه انتخابات اعتراض نکردند و به تبع آن هیچ گونه خسارت جانی و مالی و حیثیتی برای نظام ایجاد نشد و کام شیرین مردم و نظام و رهبر تلخ نگردید.در حالی که دولت برگزار کننده انتخابات همان دولت و شورای نگهبان که ناظر بر انتخابات است همان شورا  و سازکارها نیز همانها بودند!

*نتیجه این صلح و ثبات و آرامش و احترام به قانون و ساز و کارهای آن این شد که امنیت ملی بیش از پیش تضمین شد و  مردم این ولی نعمتان ما  شاد و خوشحال شدند و در اقصی نقاط  کشور به جشن و شادی پرداختند.

* در اوج شادی و شعف مردم مسلمان ایران زمین در خلق حماسه سیاسی 92  اینبار  نوبت به ورزش رسید و جوانان ما در یک رقابت بزرگ و سنگین با یک تیم قوی و قدرتمند جهان  یک حماسه ورزشی با غیرت و جوانمردی خود رقم زدند  و در نتیجه پیروز میدان ورزش فوتبال شده و به جام جهانی 2014 برزیل راه یافتند.

بله هم وطن  پیروز میدان حماسه سیاسی و مسابقات ورزشی در این سال92 مردم بوده و هستند و همیشه خواهند بود؛ چرا که آنها شاد و خوشحال و با در دست داشتن  پرچم سه رنگ ایران به جشن و شادمانی پرداختند. و امشب این شادی و شعف در خیابانهای همه شهرهای ایران دیدنی بود؛ آنجا که در دستان همه پرچم  پر افتخار ایران عزیزمان بود.

بیائیم با احترام گذاشتن به  این پرچم و نمادهای آن پاسدار حرمت خون شهیدان مان باشیم. و با افتخار سرود وطنم وطنم ایران را با شادی و شعف همراه با همه مردم ایران  بسرائیم . پاینده باد جمهوری اسلامی ایران(F)

منبع: دانش و بصیرت


 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج