سه شنبه 26 شهریور 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

مصلحت انقلاب را بر ائتلاف ترجيح مي‌دهم

غلامعلي حدادعادل گفت: دليل اينکه من در مناظره روزجمعه به آقاي ولايتي انتقاد کردم اين بود که مردم بدانند من مصلحت انقلاب را بر ائتلاف ترجيح مي‌دهم.
اين نامزد انتخابات رياست جمهوري در نشست خبري ديروز خود در فارس، در پاسخ به اين پرسش که “پاسخ شما به اظهارات رضايي در مورد ائتلاف پيشرفت چيست؟” گفت: من به دو دليل به آقاي رضايي پاسخ ندادم؛ اول به اين دليل که فرصت نبود و دوم به اين دليل که من مصلحت انقلاب را بر ائتلاف ترجيح مي‌دهم. آقاي رضايي تصور مي‌کند اگر من با آقاي ولايتي در يک مساله اختلاف نظر داشته باشم به دليل اينکه ما در يک ائتلاف هستيم، اين اختلاف را پنهان مي‌کنم.
وي در پاسخ به اين پرسش که “چرا تصميم گرفته شد همه اعضاي ائتلاف تا پايان حضور داشته باشند؟” اظهار کرد: علت تشکيل ائتلاف ما پيروزي اصولگرايان بود زيرا پيروزي اصولگرايان را به سود انقلاب مي‌دانيم. در شرايط فعلي نگراني از بابت پيروزي اصولگرايان نداريم و فکر مي‌کنيم وجود هر سه نفر ما موجب شکست اصولگرايان نمي‌شود، اما اگر آرايش صحنه انتخابات عوض شد، ما بر اساس آرايش جديد تصميم‌گيري مي‌کنيم. حضور من در مناظره بهتر از کناره‌گيري من بود و اين يکي از دلايل حضور من در انتخابات است.

کلمات کلیدی:,

 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج