چهارشنبه 27 شهریور 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

مردم واقعی 22 بهمن به صحنه آمدند

مواجهه بی‌واسطه با حقیقت حضور پررنگ مردم در حمایت از انقلاب اسلامی و مقایسه آن با دایره بسته و کم‌شمار فتنه‌گران آن هم در فضای مجازی، حامیان جریان فتنه را به اعتراف واداشته است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، حضور پرشور مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی از جمله سالروز پیروزی شکوهمند آن همواره توسط رسانه‌های بیگانه با سانسور و تحریف مواجه بوده، در این بین برخی از فعالین سیاسی که در حوادث تلخ سال 88 با اشتباهات فاحشی که در محاسبات خود داشته‌اند، در حلقه بسته خود گرفتارند که این گونه مشاهدات عینی آنان را به اعتراف در این خصوص وا می‌دارد.
«ع-الف»، فعال اصلاح‌طلب و از فعالان ستاد میرحسین موسوی یکی از حامیان فتنه 88 از جمله همین افراد بوده است. وی که به جرائمی چون اقدام علیه امنیت ملی و تبلیغ علیه نظام در مراجع قضایی محکوم شده است اما پس از مشاهدات عینی خود از حضور پرشور مردم در پاسداشت حماسه 22 بهمن زبان به اعتراف گشوده است.
خانم الف با انتشار از تصاویر حضورش در راهپیمایی 22 بهمن در فیس‌بوک با اعتراف به اشتباه فاحش محاسباتی‌اش از میزان حمایت مردم از انقلاب اسلامی و تلاش عبث حامیان فتنه در دایره بسته هم‌محفلی‌های خود خطاب به آنان می‌نویسد: باید اعتراف کنم که من تا دیروز فکر می‌کردم صحنه‌های راهپیمایی و مصاحبه‌هایی که از صدا و سیما پخش میشه ساختگی هستند. اما من دیروز با خیل عظیمی از این مردم مواجه شدم! دیروز تمام معادلات ذهنی من به هم ریخت… متاسفانه خودمون رو محدود کردیم به همین لیست حداکثر پنج هزار نفری فیس‌بوک و دائم استاتوس‌های دوستان همفکر خودمون رو لایک می‌زنیم… چرا باید خودمون رو فریب بدیم؟ من دیروز دوشادوش مردمی تا میدون آزادی پیاده‌روی کردم که به عشق ساندیس نیومده بودن! به خودمون بیایم! حقیقت جامعه ما هیچ ربطی به فیس‌بوک نداره! اینجا یه عالم دیگه‌ست».

مبع: کیهان

کلمات کلیدی:,

 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج