چهارشنبه 27 شهریور 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

فضای مجازی

با پیدایش  و ظهور انقلاب اسلامی  دشمنی دشمنان اسلام و قرآن  برای قاطبه مردم  ایران  آشکارتر گشت.

برای تحقق شعار استقلال – آزادی – جمهوری اسلامی  در تداوم  انقلاب اسلامی و در دوران دفاع مقدس ، ملت قهرمان  ایران هزینه های بسیار زیاد و سنگینی از جمله داغ عزیزان  بسیار و… پرداخت نموده است.

انقلاب اسلامی با تکیه بر همان شعار (استقلال – آزادی – جمهوری اسلامی) در راه آرمانهای مقدس خود با شهداء و امام(ره) شهداء و رکن رکین انقلاب رهبری  معظم انقلاب(ولایت فقیه) که امروزه در شخص حضرت  امام خامنه ای روحی فداء متجلی است با تحمل سختی های بسیار از جانب دشمنان داخل و خارج در حال  پیشرفت  است.

اگر آنروزها  دشمنان  در داخل و خارج و در سر حداد مرزها با ملت ما  با انواع  سلاحهای  جنگی می جنگیدند امروزه با پیشرفته ترین سلاح ها در سنگر فضای مجازی و اینترنت با انواع ابزارهایش با فرهنگ و عقیده  ما می جنگند.

دوران و زمان حاضر ، زمان و دوران  فضای مجازی است و سنگرهای  مبارزه با دشمن امروزه در فضای مجازی است و اهمیت آن بیش از آن زمان ( انقلاب اسلامی و دفاع مقدس) است. امروز جنگ، جنگ فرهنگ، دین، ایمان و عقیده است.

و بی جهت نیست رهبر فرزانه انقلاب  فرمود:

اگر من امروز رهبر انقلاب نبودم،رئیس فضای مجازی کشور میشدم!
رایانه ها و فضای مجازی و سایبری که الان در اختیار شماست ،اگر بتوانید اینها را یاد بگیرید میتوانید یک کلمه حرف درست خودتان را به هزاران مستمعی که شما را نمی شناسند برسانید!

این فرصت فوق العاده ایست مبادا این فرصت را ضایع کنید که اگر ضایع شد خداوند متعال از من و شما روز قیامت سوال خواهد کرد.پ.ن:بیانات حضرت آقا در 91/7/20

ایرانی غیور و قهرمان  بیائیم همه با هم به پاس حرمت خون شهدای عزیزان مان ، ایثار و فداکاری ایثارگران و صبر و پایداری خانواده محترم شهدا و ایثار گر با حضور گرم و با بصیرت خود در فضای مجازی (جبهه جنگ نرم) با استکبار کوچک و بزرگ در داخل و خارج  بجنگیم که ان شاءالله پیروزیم.”ان تنصرا… ینصرکم و یثبت اقدامکم”

کلمات کلیدی:

 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج