دوشنبه 25 شهریور 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

ضرب و جرح جوان بسیجی توسط اراذل و اوباش

ضرب و جرح جوان بسیجی توسط اراذل و اوباش+عکس و اسناد پزشکی

جوان 23ساله بسیجی که برای جلوگیری از زورگیری با اراذل و اوباش درگیر شده بود، توسط این افراد مورد اصابت چندین ضربه چاقو و ساطور قرار گرفت و به شدت مجروح شد.

به گزارش فارس، شب 21 خردادماه طی یک فقره زورگیری در بلوار دریا – پارک دلاوران، جوان 23 ساله بسیجی که برای کمک به دو نوجوان وارد ماجرا شده بود توسط چند نفر از اراذل و اوباش مورد اصابت چندین ضربه چاقو و ساطور قرار گرفت و به شدت مجروح شد.

فرد حادثه دیده به نام سعید-ز درخصوص وقوع حادثه به خبرنگار حوادث فارس گفت: شب ولادت امام حسین(ع) بود که بعد از هیئت به قصد رفتن به خانه با خودرو در بلوار دریا در حال حرکت بودم که در حاشیه پارک دلاوران متوجه شدم چند نفر درحال زور‌گیری و آزار و اذیت دو نفر از نوجوانان هیئت ما هستند.

وی در ادامه گفت: برای پیگیری و کمک از ماشین پیاده شده به جلو رفته که وقتی آن‌ افراد متوجه شدند من بسیجی هستم با من درگیر شدند و با صدا کردن چند نفر دیگر از داخل پارک آن‌ها هم با سلاح سرد به من حمله‌ور شدند و ضربات زیادی به ناحیه کمر، سر و دست من با سلاح‌های همچون قمه، ساطور و چاقو زدند.

این افراد نزدیک به 10 نفر بودند و تعدادی از آنها که قمه در دست داشتند در حالت مستی بودند؛ من بر اثر شدت ضربات به زمین افتادم و می‌شنیدم که آنها می‌گفتند در حال مرگ است، در همین حال به خودرویی که برای کمک به من توقف کرده بود حمله کردند و با تهدید سلاح‌سرد آن فرد را از آن منطقه دور کردند.

وی در ادامه اظهارات خود گفت: به سختی از جای خود بلند شده و به سمت هیئت حرکت کردم و وقتی دوباره خواستند به من حمله‌ور شوند آن دو نوجوان که برای آوردن کمک رفته بودند به همراه بچه‌های هیئت رسیدند و اراذل و اوباش با دیدن آن‌ها متواری شدند

وی در خصوص مصدومیت خود گفت: بچه‌های بسیج من را به بیمارستان بهمن در فاز یک شهرک غرب رساندند، 6 ضربه چاقو به کمرم و چندین ضربه به سر و دست من وارد شده است و دو ضربه از این ضربات یکی به کنار نخاع و دیگری از زیر قلبم رد شده است.

سعید در ادامه گفت: دو نفر از ضاربین اصلی به نام‌های (عرشیا.ر) و (پوریا.ت) توسط عوامل پایگاه شهید فخار مقدم حوزه 107 بیت‌المقدس شناسایی و با همکاری مأمورین کلانتری 134 شهرک ‌قدس دستگیر شده‌اند و روز گذشته به دادسرای سعادت‌آباد شعبه 11 آورده شدند که متأسفانه سریعاً با گذاشتن وثیقه 15 میلیون تومانی آزاد شدند.

اشخاصی هم از طرف این اراذل و اوباش با مراجعه به پایگاه و محل سکونتم اعلام می‌کنند در صورت عدم رضایت آزارم خواهند داد.

وی از مسئولین خواست با این افراد که به صورت آزادانه در زمینه حمل سلاح و آزار و اذیت مردم اقدام می‌کنند توجه بیشتری داشته باشند تا این افراد نتوانند دوباره به تهدید و اعمال مجرمانه خود بپردازند.

 

کلمات کلیدی:, ,

یک نظر

  1. الله اکبر- سبحان الله.ما منتظر اقدام قوه قضائیه هستیم ببینیم رئیس محترم قوه و قاضی محترم با این افراد چه اقدامی میکنند و عدالت و انصاف در آن قوه چه اندازه است.

 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج