چهارشنبه 27 شهریور 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

شعار مرگ بر آمریکا تقویت‌کننده مواضع ما در مذاکرات است

دو نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ماهیت استکباری آمریکا، خواهان برگزاری باشکوه مراسم 13 آبان شدند.
علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه امروز درباره سفارتخانه آمریکا یا همان لانه جاسوسی مطرح می شود نشانگر ظلم‌هایی است که آنها در حق کشور ما انجام داده‌اند.
وی با اشاره به خاطرات خود از زمان حضور آمریکایی‌ها در ایران تصریح کرد: ما در روزهای پس از انقلاب حضور آمریکایی‌ها را دیده‌ایم و عمل رفتارشان را تجربه کرده‌ایم.
نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر اینکه نباید در گفت‌وگوهای خود هیچگاه از اصول عدول کنیم خاطرنشان کرد: ما نباید در مذاکرات با آمریکایی‌ها از مواضع خود و اصولمان عدول کنیم زیرا آنها همان حکومت ستمگر هستند.
وی همچنین تصریح کرد: شعار مرگ بر آمریکا همچنان پابرجاست اما مسائل اینچنینی بیشتر به شعور مربوط است تا شعار؛ در مجموع ما بر این عقیده‌ایم که آمریکایی‌ها همان ستمگران پیشین هستند.
همچنین علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره مراسم 13 آبان و جایگاه آن در جمهوری اسلامی ایران گفت: مراسم امسال از این جهت مهم است که با مذاکرات هفته‌ای با کشورهای عضو 1+5 همراه شده است.‌ وی افزود: اگر طرف مقابل متوجه شود که مردم همچنان در آرمان‌های انقلاب استوار و محکم ایستاده‌اند می‌تواند سبب تقویت موضع ما در مذاکرات هسته‌ای شود.
به گزارش فارس، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این صورت نمایندگان ما در مذاکرات هسته‌ای می‌توانند موثرتر و با قدرت بیشتری وظیفه خود را انجام دهند. من فکر می‌کنم امسال مراسم 13 آبان باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار خواهد شد.
مطهری با اشاره به همزمان شدن رسوایی‌های اخیر درباره جاسوسی از کشورهای اروپایی توسط سفارتخانه‌های آمریکا گفت: این مسئله اتفاق مبارکی است که نشان هنده دخالت آمریکا در کشورهای تحت سلطه خود است.

 


 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج