سه شنبه 26 شهریور 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

سیزده آبانماه یوم الله

شعار زیبا و دلنشین مرگ بر آمریکا بار دیگر در یوم الله 13 آبان در سراسر کشور طنین انداز شد.

 سیزده آبان همانند ۱۲ و ۲۲ بهمن از ایام الله هائی است که هرگز از ذهن ملت ایران فراموش نخواهد شد.

این روز یاد آور سه رویداد مهم و تاریخی بوده و خود منشأ خیزش انقلاب اسلامی  گردیده و آن عبارتند از:

۱- تبعید حضرت امام(ره) از ایران به ترکیه در اعتراض به قانون کاپیتالاسیون(مصونیت آمریکائیها)در سال ۴۳

۲- کشتار خونین دانش آموزان در سال ۵۷ در تهران

۳- تسخیر لانه جاسوسی آمریکا(سفارت خانه) در تهران توسط دانشجویان پیرو خط امام در سال ۵۸

*ماهیت توطئه گری و فتنه انگیزی آمریکای مستکبر و جهانخوار  بقصد بر اندازی نظام نو پای مقدس جمهوری اسلامی زمانی هویدا و آشکار گشت که دانشجویان با تسخیر آن جاسوس خانه به ماهیت و اهداف پلید آمریکا پی بردند.

*در اسناد و مدارک بدست آمده در این سفارت خانه مشخص شد که آمریکائیها در این مکان فقط برای جاسوسی و اعمال ضد امنیتی برای کشورمان مستقر بوده اند.

طی این سال ها مسئولان ایران میگفتند که: سفارت خانه آمریکا در ایران که تسخیر و بسته شد لانه ای برای جاسوسی بیش نبوده مردم دنیا و شاید بعضی از هم وطنان مان باور نمیکردند! و خدا این روزها ماهیت استکباری آمریکا را برای تمامی جهانیان آشکار کرد آنجا که سران اروپائی و دوستان هم پیمان شان  تازه فهمیدند و اعتراف کردند که سفارت خانه آمریکا در کشورشان محل شنود اسرار شخصی مسئولان و افراد عادی بوده و آنان خود اعتراف کرده اند که سفارت خانه آمریکا در کشور شان جز لانه ای برای جاسوسی بیش نبوده است!

و در این راستا ولی امر مسلمین جهان در دیدار با دانش آموزان و دانشجویان در ۱۲ آبان ۹۲ فرمودند:

جوانان ما در سال ۵۸  سی سال پیشتر از اروپائی ها بوده اند.

شعار مرگ بر آمریکا در راهپیمائی پر شور و کم نظیر و شاید بی نظیر ملت ایران در ۱۳ آبان ۹۲ در سراسر ایران اسلامی نشان داد که ملت بیدار دل ما بیدارتر شده است و بطور حتم و یقین میتوان گفت روشنگریهای حکیمانه حضرت امام خامنه ای روحی فداء در سخنرانی ۱۲ آبان ۹۲ در دیدار با عده کثیری از دانش آموزان و دانشجویان در باره ماهیت استکباری آمریکائیها و دوستی آنان با رژیم غاصب صهیونیستی و… نقشی مهم و اساسی داشته است.

و ما خدا را بوجود چنین رهبر آگاه و چنین امت با بصیرت سپاسگزاریم.

دانش و بصیرت


 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج