دوشنبه 1 مهر 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

سوخت مورد نیاز مردم در شهرهای شمالی وجود دارد

رئیس جایگاه داران سوخت کشور در گفت‌وگو با دانا:
سوخت مورد نیاز مردم در شهرهای شمالی وجود دارد
مردم به شایعات توجه نکنند
هیچ برنامه‌ای برای افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزین نداریم
رئیس فر گفت: از مردم کشور تقاضا می کنیم که به این شایعات توجهی نداشته باشند و آن را در افکار عمومی نیز نشر ندهند، موضوعاتی در فضای مجازی مطرح می شود که تمام این ها شایعاتی است که از سوی کشور های معاند با نظام جمهوری اسلامی هدایت می شود.

ناصر رئیس فر، رئیس جایگاه داران سوخت کشور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به شایعه هایی که در برخی از رسانه ها مبنی بر کمبود بنزین در شهر های شمالی منتشر شد گفت: در چند روز اخیر شایعاتی مبنی بر کمبود بنزین از سوی برخی رسانه های معاند با نظام پخش شد که اینجانب ضمن تکذیب این شایعات اعلام می کنم که هیچ کمبودی در حوزه سوخت کشور وجود ندارد و مسافرانی که به شهرهای شمال کشور سفر کرده اند در کمال آرامش مسافرت خود را ادامه دهند.

وی بر همین اساس اضافه کرد: از مردم کشور تقاضا می کنیم که به این شایعات توجهی نداشته باشند و آن را در افکار عمومی نیز نشر ندهند، موضوعاتی در فضای مجازی مطرح می شود که تمام این ها شایعاتی است که از سوی کشور های معاند با نظام جمهوری اسلامی هدایت می شود.

رئیس جایگاه داران سوخت کشور در خصوص شلوغی برخی پمپ بنزین ها در شهر های شمالی کشور خاطرنشان کرد: به دلیل شایعاتی که در فضای مجازی و رسانه های معاند مطرح شده بود باعث شد تا افرادی که به شهرهای شمالی سفر کرده اند به پمپ بنزین ها بروند و سوختگیری کنند؛ بنزین مورد نیاز مسافران در کشور بخصوص در شهرهای شمالی کشور تامین شده است و هیچ مشکلی در زمینه عرضه سوخت به مردم نداریم و از مردم تقاضا می کنیم که به شایعات توجهی نکنند.

رئیس فر در پایان در خصوص قیمت بنزین نیز بیان داشت: قیمت بنزین نه دو نرخی می شود و نه اینکه افزایش می یابد، نرخ سوخت در کشور همچنان ثابت می ماند و مردم نگرانی در این رابطه نداشته باشند.هیچ برنامه‌ای برای افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزین نداریم و تامین سوخت و ذخایر سوخت کشور نیز در وضع مطلوبی قرار دارد.


 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج