چهارشنبه 27 شهریور 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

سرلشکر سلیمانی: اوباما دروغ می‌گوید

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: آمریکا در مسئله سیاسی، اقتصادی و نظامی فروریخته است در حالی که این موارد سه آیتم قدرت برای آنها به شمار می‌رود.

به گزارش فارس، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی صبح امروز در یادواره سرداران و 600 شهید شهرستان سیرجان اظهار داشت: آمریکایی‌ها و اوباما دروغ می‌گویند که تمام گزینه‌ها بر علیه ایران روی میز است.
وی افزود: اینکه آمریکایی‌ها می‌گویند که ما ایران را با فشار و تحریم به زانو در آورده‌ایم، دروغی بیش نیست، بلکه آمریکا در مسئله سیاسی، اقتصادی و نظامی فروریخته است در حالی که این موارد سه آیتم قدرت برای آنها به شمار می‌رود.
سلیمانی از آمریکا به عنوان مقروض‌ترین کشور دنیا نام برد و تصریح کرد: آمریکا در بعد نظامی هم در هر کشوری از جمله عراق و افغانستان که پا گذاشته، شکست خورده است.
وی اذعان داشت: آمریکا در بحث سیاسی منفورترین کشور است، اما کشور ما به لطف خدا و با توجه معصومان (ع) و دولت خدمتگزار و ملت فداکار و رهبر عزیز بر همه مشکلات فائق شده و می‌شود و این ملت قابلیت این را دارد که یک قدرت تاثیرگذار در دنیا باشد.

 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج