دوشنبه 25 شهریور 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

روز قدس روز اسلام است

یا ایها المسلمون اتحدوا اتحدوا

من روز قدس را روز اسلام و روز پیامبر اکرم (ص) می دانم.(امام خمینی ره)

آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان هر سال روز همبستگی با ملت مظلوم و ستمدیده  فلسطین نام گذاری شده است.

در این روز همه مسلمانان جهان بخصوص ملت مسلمان و انقلابی ایران با شرکت در راهیمائی از بیت المقدس اولین قبله گاه مسلمین و مردم مسلمان و مظلوم و بی دفاع فلسطین حمایت کرده و ضمن محکوم کردن تجاوزات شصت و چند ساله رژیم نامشروع اسرائیل،خواستار خروج بی قید و شرط  اشغالگران از سرزمین آبا و اجدای فلسطینیان میشوند.

واقعاً خردمندی و بصیرت، هوش و ذکاوت  امام رحمت الله علیه را ببینیم که چقدر دقیق و حساب شده است در انتخاب این روز!
چه روزی بهتر از یک روز از روز های ماه مبارک رمضان

چه روزی بهتر از یک روز جمعه آنهم آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ، که  بین همه مسلمانان دنیا مشترک باشد یعنی در همه جای دنیا این جمعه آخر ماه مبارک رمضان است و مردم روزه دارند.
پس از چند هفته روزه داری و درک لیالی قدر و حالا جمعه ی آخر ماه مبارک رمضان فرا رسید و فلسطینی ها چشم انتظارند بسان سالهای قبل!

هم مردم فلسطین بهمراه دیگر مسلمانان جهان منتظر فرا رسیدن روز قدس هستند و هم اشغالگران(اسرائیل) و حامیان آنان. یعنی آمریکا و انگلیس و اذنابشان! هم دوست و هم دشمن!

بیائیم  همه با هم با شرکت در راهپیمائی روز جهانی قدس دوستان را خوشحال و دشمنان را برای همیشه غمگین و ناراحت و نا امید کنیم و با هم صدای القدس لنا را سردهیم و با صدای بلند و رسا بگوئیم :
 
با یاری تمامی مسلمین     قدس رها میشود از مشرکین

فلسطینی تنها نیست   پشتیبانش اسلام  است و…..

بامید ظهور منجی عالم بشریت (F)

منبع: دانش و بصیرت

کلمات کلیدی:, ,

 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج