دوشنبه 25 شهریور 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

رهبر معظم انقلاب بر سر اصول با کسی رودربایستی ندارد

عضو فقهای شورای نگهبان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بر سر مواضع اصولی انقلاب اسلامی، محکم ایستاده‌اند و با کسی رودربایستی ندارد، گفت: هیچ تغییری در مواضع ایشان ایجاد نشده است.
عضو فقهای شورای نگهبان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بر سر مواضع اصولی انقلاب اسلامی، محکم ایستاده‌اند و با کسی رودربایستی ندارد، گفت: هیچ تغییری در مواضع ایشان ایجاد نشده است.
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، آیت‌الله محمد مومن دیروز چهارشنبه در دیدار اعضای ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  گفت: امام(ره) از مردم هیچ نمی‌خواست و فقط می‌خواست مردم به وظیفه‌شان عمل کنند. عضو فقهای شورای نگهبان با اشاره به اینکه علمای جهان تشیع با امام خمینی(ره) در پیشبرد نهضت همکاری کردند، گفت: حضرت امام(ره) می‌گفت من خادم مردم هستم و دست بسیجیان را می‌بوسم؛ ایشان در طول عمر خود جز خدا و خدا‌خواهی مسیر دیگری نرفت.
 وی اضافه کرد: امام راحل(ره) می‌فرمود این کشور،‌ کشور رسول‌الله و امیرالمؤمنین است و همه طواغیت باید بروند و آنها که حرف خدا و رسول را می‌زنند باید بمانند. مؤمن در ادامه گفت: رژیم طاغوت، امام خمینی(ره) را به نجف تبعید کرد تا شخصیت ایشان در آنجا وهن شود اما در تبعید هم از ایشان استقبال شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی ۱۰ سال تحت نظر امام خمینی(ره) آموخت که باید چگونه جامعه مسلمین را زعامت کند؛ مقام معظم رهبری که ۲۹ سال از رهبری ایشان می‌گذرد، هیچ خرده‌ای به ایشان وارد نیست و خدا هم از ایشان حمایت می‌کند و ایشان هم محکم ایستاده و با کسی رودربایستی ندارد.
 عضو فقهای شورای نگهبان با تصریح بر اینکه از زمان امام خمینی(ره) در این شوراست، گفت: ۲۹ سال از مدت عضویت من در شورای نگهبان در دوران زعامت رهبر معظم انقلاب بوده است و با اطمینان می‌گویم هیچ تغییری در مواضع حق ایشان ایجاد نشده است.

 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج