چهارشنبه 27 شهریور 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

رفتار بولدوزری در 23 دانشگاه

كيهان نوشت:

عضو حزب منحله مشارکت و از حامیان فتنه 88 تایید کرد که با وی برای مدیریت دانشگاه الزهرا(س) صحبت شده است.«ف.ر» در مصاحبه با ایرنا اظهار داشت: در این باره با من صحبت شده اما حکم انتصاب هنوز به دستم نرسیده است.وی ادامه داد: تا زمانی که حکم را دریافت نکنم نمی‌توانم به طور قطع ریاست در دانشگاه الزهرا(س) را تایید کنم؛ تا لحظه آخر امکان تغییر همه چیز وجود دارد.هم‌اکنون دکتر انسیه خزعلی رئیس دانشگاه الزهرا می‌باشد.«ف-ر» از جمله نمایندگان افراطی متحصن در مجلس ششم بود که صلاحیت وی به خاطر همراهی با افراطیون در انتخابات مجلس هشتم و شورای شهر چهارم تهران رد شد.
در همین حال و در حالی که روز گذشته یک خبرگزاری از برکناری سیدحسین حجازی رئیس حراست وزارت علوم توسط فرجی‌دانا (به خاطر جلوگیری از حضور افراد مسئله دار مرتبط با فتنه در این وزارتخانه) خبر می‌داد، خبرگزاری تسنیم گزارش داد که فرجی‌دانا با برکناری رؤسای 23 دانشگاه و پژوهشگاه، رکوردی بی‌سابقه در حجم تغییرات در سطح وزارت برجای گذاشته است.بر این اساس از جمله رؤسای دانشگاه‌های خواجه‌نصیر، پیام‌نور، اصفهان، گیلان، شیراز، یزد، تبریز، علم و صنعت، علامه طباطبایی، فردوسی مشهد، تفرش، جندی‌شاپور، ارومیه، باهنر کرمان، امام خمینی قزوین، اراک، علوم پزشکی و منابع طبیعی گرگان، و پژوهشگاه‌های علم و فناوری اطلاعات، تربیت‌بدنی، مهندسی ژنتیک، پلیمر و پتروشیمی، علوم انسانی و مطالعات فرهنگی نیز از جمله مراکزی بوده‌اند که با کودتای خزنده افراطیون وزارت علوم مواجه شده‌اند.برخی معاونین فرجی‌دانا نیز از فعالان فتنه 88 هستند که از جمله دو تن از آنها نتوانستند از مجلس رای اعتماد بگیرند. فرجی‌دانا اخیراً از مجلس کارت زرد (تذکر) گرفت.
رجانیوز

 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج