پنجشنبه 31 مرداد 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

دولت در 8 سال معادل 27 سال پيش از آن کار کرد

احمدی نژاد: دولت در 8 سال معادل 27 سال پيش از آن کار کرد

رئیس جمهور گفت: مطمئناً آينده پر از سعادت در انتظار جامعه بشري بوده و جمهوري اسلامي ايران سکوي پرش به سمت حاکميت جهاني سرشار از عدالت و سعادت است.

به گزارش مهر ،محمود احمدي نژاد ظهر شنبه در مراسم افتتاح چند طرح عمراني و صنعتي در استان زنجان افزود: طي هشت سال فعاليت دولت نهم و دهم معادل و در برخي بخش ها چندين برابر سال هاي قبل از آن در كشور كار انجام شده است.
وی ادامه داد: امروز خدا را شاکريم که ملت ايران مؤمن و عاشق به امام بوده و به عشق رسيدن به امام و به کرسي نشاندن حاکميت او انقلاب تاريخي را در جهان برپا کرده و امروز با آرمان امام و شهدا به دنبال استقرار حکومت يگانه عالم به دست امام عصر(عج) ‌هستند.
 احمدي‌نژاد افزود: كار جمعي براي رضاي خدا و با رويكرد عدالت موجب بركت، رشد و توسعه است.
رئیس جمهور يادآور شد: اين ميزان كار انجام شده بدون اينكه درآمد كشور تغييري يافته باشد مرهون تلاش هاي گروهي متعهد و پاك براي خداوند و در جهت استقرار عدالت در زمين است كه موجب بركت و بازشدن خزائن الهي بر روي انسانها شده است.
احمدي نژاد افزود: ملت ايران مومن و آشنا به امام هستند و با عشق رسيدن به امام و به كرسي نشاندن حاكميت امام عصر (عج) عظيمترين انقلاب را به پا كردند و امروز نيز با پرچم آرمانهاي شهدا و امام راحل به دنبال استقرار حكومت جهاني به دست يگانه منجي عالم هستند.
وي همچنين با اشاره به فعاليتهاي انجام شده در بخش هاي مختلف كشور سرعت حركت استان زنجان به سوي رشد و توسعه را بسيار خوب خواند و گفت: بايد با همت بلند و تداوم تلاش ها، سرعت پيشرفت استان حفظ و بيش از پيش افزايش يابد.
رئیس‌جمهور افزود: سرعت حرکت استان زنجان در عرصه‌هاي گوناگون به ويژه علم و فناوري و صنعت و معدن بسيار خوب بوده و اقدامات گسترده‌اي در حال انجام است که بايد اين شتاب، سرعت و پيشرفت را حفظ کنيم.
احمدي‌نژاد  استان زنجان را ديار غيرت، نجابت،‌ سختکوشي، مهرباني و ايمان‌هاي مستحکم دانست و افزود: مردمان زنجان در طول تاريخ با عشق به ارزش‌هاي الهي در اين خطه ايستاده و از موجوديت و استقلال ايران و فرهنگ اسلام ناب، عزت و عظمت ملت صيانت کرده‌اند.
وي با اشاره به بهره‌برداري از پروژه‌هاي عمراني و صنعتي از جمله سد تالوار، واحدهاي مسکن مهر و کارخانه توليد محصولات بهداشتي و ديگر پروژه‌هايي که تا امروز به طور همرمان در استان افتتاح شده گفت: تاريخ زنجان سرشار از افتخارآفريني بوده به گونه‌اي که در دوران انقلاب و پس از از آن تا به امروز، مردم اين ديار در صحنه‌هاي گوناگون پيشگام بوده و در عرصه‌هاي توليد، عمران و آباداني نيز اين چنين هستند.
رييس‌جمهور در پاسخ به اين سوال که چگونه مي‌شود طي مدت 8 سال معادل 27 سال پيش از آن کار کرد، با وجود اينکه درآمد کشور بيشتر نشده و چه بسا کمتر از گذشته بوده و به همان ميزان گذشته نفت کشور فروخته مي‌شود، در توجیه این مسئله گفت: ارزش نفتي که امروز فروخته مي‌شود، در بازارهاي جهاني بسيار کمتر از آني است که در گذشته به دست مي‌آمد.
احمدي‌نژاد افزود: دليل انجام اين همه خدمات و کار گسترده برکتي است که اين اقدامات نمود پيدا کرده است، چرا که زماني که جمعي همدل، پاک و پاکدست براي خدا و براي استقرار عدالت، کار و تلاش مي‌کنند، اقدامات آنها به خزائن الهي گره خورده و برکت پيدا خواهد کرد.
رئیس جمهور با اشاره به وجود ذخاير ارزنده در کشور بويژه در کوير مرکزي گفت: هنوز درهاي ذخاير عالم آنطور که بايد به روي انسان باز نشده با وجود اينکه استعدادهاي فراواني در دل اين خاک وجود دارد.
احمدي‌نژاد با بيان اينکه زماني عدالت در زمين محقق مي‌شود که مولود نيمه شعبان در جهان مورد توجه قرار گيرد و همه مردم خواهان او باشند، گفت: روزگاري ظالمان و خودخواهان نسبت به امامان بي‌توجهي کرده و آنان را کنار گذاشتند که به واسطه اين عمل درهاي لطف خدا بسته شد، اما لطف خدا زماني برخواهد گشت که انسان‌ها دوباره به امام و حقيقت او بازگردند.

 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج