چهارشنبه 27 شهریور 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

در استان گیلان هیچ کمبود بنزینی نداریم

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: هجوم برخی مردم به جایگاه‌های عرضه سوخت مربوط به جوی است که طی چند روز اخیر در فضای مجازی بوجود آمده که واقعیت ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهرداد بائوج لاهوتی در گفت‌وگو با ایلنا، با تاکید بر اینکه در استان گیلان هیچ کمبود بنزینی نداریم، گفت: هجوم برخی مردم به جایگاه‌های عرضه سوخت مربوط به جوی است که طی چند روز اخیر در فضای مجازی بوجود آمده که واقعیت ندارد.

وی افزود: حتی در ایام نوروز که چند برابر ظرفیت مسافر وارد استان گیلان می‌شود هیچ مشکلی بابت تامین بنزین بوجود نمی‌آید، اکنون نیز نگرانی‌ها بیهوده است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به طور متوسط روزانه حدود 3 میلیون لیتر بنزین در استان توزیع می‌شود که به خاطر شایعات اخیر تا ساعت 9 شب گذشته این میزان به 4 میلیون و 200 هزار لیتر و تا صبح به حدود 5 میلیون لیتر رسید.

وی خاطرنشان کرد: اکنون در استان گیلان به لحاظ عرضه و همچنین بابت زمان عرضه سوخت مشکلی وجود ندارد و تمامی جایگاه‌ها سوخت را به موقع دریافت و توزیع می‌کنند.

لاهوتی همچنین برخی شایعات مبنی بر کاهش واردات و یا اعتصاب کامیونداران و عدم سوخت‌رسانی با تانکرها را نیز منتفی دانست.

وی یادآور شد: کیفیت بنزین هم عوض نشده و مثل قبل است و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

به گزارش ایلنا، در استان گیلان 120 جایگاه و 114 تانکر سوخت‌رسان که بر اساس نرم استاندارد کار ارسال سوخت را انجام می‌دهند با هجوم مردم طی چند روز اخیر برخی جایگاه‌ها با مشکل تامین مواجه شده بودند که اکنون وضعیت عادی شده است.


 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج