سه شنبه 26 شهریور 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

دری اصفهانی به قید وثیقه آزاد است

ضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

دری اصفهانی به قید وثیقه آزاد است/ جاسوس پرونده هسته‌ای نتوانست خللی به نظام وارد کند/ هواپیماهای روسی به طور کامل خاک ایران را ترک کرده‌اند
هاجر چنارانی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: متأسفانه دری اصفهانی به قید وثیقه آزاد شده است و در حال پی گیری موارد اتهام وی هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هاجر چنرانی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خصوص دستگیری جاسوس پرونده هسته ای به خبرنگار عطارنیوز گفت: متأسفانه دری اصفهانی به قید وثیقه آزاد شده است و در حال پی گیری موارد اتهام وی هستیم.

وی افزود: با توجه به اشراف اطلاعاتی بر عملکرد وی، پس از دستگیری به کشور بازگردانده شد.

چنارانی گفت: تمام حرکات و عملکرد های این فرد تحت کنترل بوده است و خللی از جانب وی به نظام نتوانست وارد شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی در خصوص فرود هواپیماهای روسی در پایگاه هوایی نوژه همدان گفت: قرار بود سوخت گیری هواپیماهای روسی از طریق هوایی انجام شود که بر روی زمین سوخت گیری کردند.

وی افزود: بر اساس مقررات شورای عالی امنیت ملی هواپیماهای خارجی فقط اجازه سوخت گیری در هوا را دارند ولی به دلیل شرایط استراتژیک حلب در سوریه و حمایت از عقبه ارتش سوریه نیاز به حمایت از طرف هواپیماهای روسیه بود.

چنارانی گفت: در سراسر دنیا این اتفاق می افتد و هواپیماهای روسیه به دلیل شرایط حساس خاورمیانه در پایگاه هوایی همدان حضور داشتند و اکنون به طور کامل خاک ایران را ترک کرده اند.

وی در خصوص بازگشت هواپیماهای روسی گفت: با توجه به شرایط خوب نیروهای ما در سوریه در حال حاضر نیازی به بازگشت مجدد هواپیماهای روسی وجود ندارد.

کلمات کلیدی:,

 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج