پنجشنبه 31 مرداد 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

دختر و پدری که 2.6 میلیارد اختلاس کردند

یک دختر جوان به همراه پدرش در پرونده اختلاس از بیمه ایران متهم به پولشویی به مبلغ ۲.۶ میلیارد ریال هستند.

به گزارش فارس، در اولین روز رسیدگی به پرونده اختلاس از بیمه ایران به پرونده متهم «ع-خ» رسیدگی شد.
در اتهامات این فرد آمده بود که اقدام به پولشویی 1.8 میلیارد ریالی کرده و به همین اندازه هم معاونت در اختلاس دارد.
 این متهم امروز و در سومین جلسه دادگاه بار دیگر به عنوان متهم از خود دفاع کرد و گفت: من تحصیل مال نامشروع به مبلغ 260 میلیون تومان را قبول ندارم و پیش این گفته بودم منبع دسترسی به این مبلغ چه بوده است.
وی درباره تعداد چک‌های پاس شده از سوی این فرد گفت: رقمش درست خاطرم نیست اما همان چیزی که کارشناسی شده است را قبول دارم.
اما بعد از این فرد دختر جوان وی به نام «ن-خ» در جایگاه متهمان قرار گرفت و او هم از سوی دادگاه متهم به پولشویی به مبلغ 850 میلیون ریال شد.
وی در دفاع از خودش با اعلام اینکه اتهامات را قبول ندارد گفت: پدرم 5 فقره چک به خانه اورد و پس از آنکه پت نویسی کرد چک‌ها را من به حسابم خواباندم.
این دختر جوان گفت: پس از چند روز به بانک رفتم و پول‌ها را به صورت تراول چک گرفته و به پدرم دادم و اطلاعی نداشتم که ماجرا چیست.
کلمات کلیدی:,

 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج