چهارشنبه 27 شهریور 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

حماسه سیاسی92

رأی به هر نامزد، رأی به جمهوری اسلامی است. (امام خامنه ای)

وعده ما جمعه ۲۴ خرداد پای صندوقهای رأی

 حماسه به چه میگویند و در واقع حماسه چیست؟

چرا ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای روحی فداء امسال را سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی  نامیدند؟

چرا انتخابات ریاست جمهوری در سال 92 مهم ارزیابی شده است؟

*شرکت فعال و گسترده در انتخابات ریاست جمهوری یعنی خلق حماسه سیاسی در سال92

*شرکت فعال و گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری یعنی مبارزه با استکبار جهانی

*رأی من و تو در این انتخابات یعنی تجدید بیعت با آرمانهای حضرت امام خمینی (ره)

*رأی من و تو در این انتخابات یعنی تکریم و تعظیم حماسه خونین 15 خرداد42

*رأی من و تو در این انتخابات یعنی تکریم و تعظیم حماسه بهمن 57 آنگاه که 22 بهمن غرور آفرین پدیدار گشت و روز فتح و ظفر اسلام ناب محمدی(ص) نامید شد.

*رأی من و تو در این انتخابات یعنی تکریم و تظیم حماسه 12 فروردین 58 آنگاه که روز جمهوری اسلامی نامیده شد.

*رأی من  تو در این انتخابات یعنی تکریم و تعظیم 8 سال دوران دفاع مقدس و بزرگداشت یاد و نام جمیع ایثار گران، بخصوص شهداء که بزرگداشت نام و یادشان کمتر از شهادت نیست.

*رأی من و تو در این انتخابات یعنی تکریم و تعظیم 22 خرداد 88 آنگاه که قریب 40 میلیون نفر از مردم قهرمان ایران برای نشان دادن جمهوریت نظام در پای صندوقهای رأی حاضر شدند.

*رأی من و تو در این انتخابات یعنی تکریم و تعظیم حماسه 9دی 88 آنگاه که ملت ایران برای دفاع از اسلامیت نظام و حفظ و حراست از عمود خیمه نظام و رکن رکین قانون اساسی یعنی ولایت مطلقه فقیه در اقصی نقاط کشور چون سیل خروشیدند و طومار فتنه و فتنه گران را از زمین  برچیدند.

*حال که دشمن از شرارت،فتنه،عداوت، کینه و در یک کلام دست از دشمنی بر نمی دارد و با تحریم های اقتصادی فلج کننده بخصوص در یکساله اخیر مردم ما را در سخت ترین شرایط قرار داده ، بفرمان ولی فقیه زمان این سلاله پاک رسول الله(ص) من و تو ما می شویم و با حضور حد اکثری خود در پای صندوقهای رأی حماسه سیاسی  عظیم تری  از حماسه های گذشته خلق خواهیم کرد.

*واینک ما دست در دست یکدیگر با شور و شوق و اشتیاق فراوان با انتخاب رئیس جمهوری ارزشی،ولایتمدار،توانمند،مدیر،مدبر،شجاع، حامی محرومان و مستضعفان با سایر ویژگی های مثبت رئیس جمهور فعلی به استقبال حماسه اقتصادی خواهیم رفت و دشمن را برای همیشه ناکام خواهیم گذاشت که انشاءالله  فتح و ظفر در پیش است. (F)

امسال،حماسی حماسی هستیم/ در مدرسه علی شناسی هستیم

ای فتنه گران، خیال خامی نکنید/ ما، کارشناسان سیاسی هستیم

بر سفره نان خشک هم بنشینیم / پیروز نبرد اقتصادی هستیم

منبع: دانش و بصیرت


 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج