سه شنبه, تیر ۲۶, ۱۳۹۷
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

تشکر رهبر به پاس حضور

سلام و درود خدا بر تو ای هم وطن، ای ایرانی  غیور

سلام و درود خدا  بر گام های استوارت

سلام  و درود خدا بر مشت های گره کرده ات

و سلام و درود خدا بر حضور گرم و صمیمی و آتشین تو در این سرمای زمستان

احسنت بر این حماسه و بر این حضور.

حضور چندین میلیونی مردم در راهپیمائی یوم الله ۲۲ بهمن۹۶ رهبر و مردم و تمامی دلسوزان انقلاب را خوشحال و دشمنان این مرز و بوم را رسوا و سرافکنده تر از گذشته کرد.

 و اینک این تو و این پیام تشکر و قدردانی رهبر تو، هم او که چند روز پیش مژده حضور پررنگ تر مردم در راهپیمائی سال۹۶ را داده بود:

 درپی حماسه راهپیمایی امروز ملت عزیز ایران در سراسر کشور، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیامی صادر کردند.

متن پیام رهبر معظم انقلاب به شرح زیر است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

ملت عزیز و سربلند ایران!

امروز عزم و بصیرت شما حادثه‌ی بزرگ و خیره کننده‌ئی آفرید.

عظمت راه‌پیمائی امروز شما که به نظرِ محاسبه‌گرانِ دقیق، از سالهای پیش پرجمعیت‌تر و پرشورتر بود، پاسخ قاطع و دندان‌شکنی به بیگانگان و دشمنان و سست‌عهدان داد.

دشمن با تکیه بر تصوّر ناقص و باطل خود از ایران و ایرانی، همه‌ی توان و تلاش تبلیغی خود را بر این متمرکز کرده بود که ۲۲ بهمن امسال را بی‌رونق و احیاناً به ضد خود تبدیل کند.

شما عملاً زنده و پویا بودن انقلاب را به رخ آنان کشیدید و پایبندی به آرمانهای امام راحل را با شعارهای خود و با حضور گرم خود، با صدای بلند فریاد کردید. نهیب ملت ایران دشمن را به عقب میراند و عزم راسخ او معادلات غلط آنان را به هم میریزد. مسئولان کشور قدر این پدیده‌ی بی‌نظیر را بدانند و با استقامت کامل و روحیّه‌ی انقلابی و عمل جهادی به ملت عزیز خدمت و از آرمانهای انقلاب دفاع کنند.

آینده متعلق به ملت بیدار و بصیر ماست،ما مسئولان باید بکوشیم از ملت عقب نمانیم.ولا تهنوا و لاتحزنوا و انتم الأعلون ان کنتم مؤمنین.

والسلام علیکم و رحمت الله

بیست و دوم بهمن ۱۳۹۶

سید علی خامنه‌ای