دوشنبه 1 مهر 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

تخریب دولت غیر منصفانه است

محمد سليماني در گفت و گو با خبرنگار سياسي ايرنا ضمن انتقاد از تخريب هاي غيرمنصفانه نسبت به دولت اظهار داشت:دولت هاي نهم و دهم گام هاي بزرگي را براي پيشرفت كشور برداشته اند و اگر به آمار نيز نگاهي شود مشخص مي شود كه كارهاي بزرگي در كشور انجام شده است.
عضو كميسيون صنايع مجلس در ادامه با برشماري اقدامات دولت محمود احمدي نژاد براي توسعه كشور گفت : نگاه منصفانه به عملكرد دولت حاكي از آن است كه دولتهاي نهم و دهم نسبت به دولتهاي پيشين عملكرد بسيار بهتري را داشته اند.
نماينده مردم تهران در مجلس تصريح كرد : دولت هاي نهم و دهم برخي شاخص هاي اقتصادي را چند برابر رشد داده اند كه اصلا قابل مقايسه با دولت هاي قبلي نيست.
وزير اسبق ارتباطات و فناوري اطلاعات خاطر نشان كرد: بيشتر تخريب هايي كه امروز عليه دولت مي شود با انگيزه هاي سياسي انجام مي شود اما آنها بايد بدانند كه روزي نيز زمان حسابرسي از عملكرد آنها فرا مي رسد.
عضو كميسيون صنايع مجلس اظهار داشت:سياه نمايي هاي غيرمنصفانه و تخريب پل هاي پشت سر، حاصلي ندارد و تنها سبب لطمه وارد شدن به كشور و آرمان هاي انقلاب مي شود.
نماينده مردم تهران در مجلس افزود: البته بخشي از تخريب هايي كه در هفته هاي اخيرعليه دولت انجام شده است طبيعي است ومعمولا در پايان هر دولت انتقادهايي نسبت به آن انجام مي شود.

کلمات کلیدی:,

 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج