پنجشنبه 2 فروردین 1398
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

تبلیغات زودهنگام اصلاح‌طلبان کلید خورد!

تبلیغات انتخاباتی «محمدعلی نجفی» کاندیدای اصلاح‌طلبان برای انتخابات ریاست‌جمهوری دور یازدهم با انتشار پوسترهای تبلیغاتی به صورت غیررسمی کلید خورد.

مدتی است صفحه‌ای در «فیس‌بوک» با عنوان «هواداران دکتر نجفی جهت شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۲» فعال شده و پوستر‌های تبلیغاتی نجفی را منتشر کرده است. نکته قابل تأمل اینکه این پوستر‌ها با پس‌زمینه «سبز»، شباهت زیادی به پوسترهای تبلیغاتی میرحسین موسوی در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۸ دارند. منابع موثق گزارش دادند که اصلاح‌طلبان برای کاندیداتوری محمدعلی نجفی در انتخابات آتی ریاست‌جمهوری به اجماع رسیده‌اند. طبق این گزارش، طیف نزدیک به عبدالله نوری، حزب کارگزاران سازندگی و طیف منتسب به سیدمحمد خاتمی، در آخرین رایزنی‌های خود تا این لحظه، محمدعلی نجفی، وزیر اسبق آموزش‌وپرورش، را بهترین گزینه برای نامزدی انتخابات پیش‌رو از جانب اصلاح‌طلبان دانسته‌ و بر حمایت از وی اجماع کرده‌اند.

منبع : شبکه اطلاع رسانی هادی


 

درباره‌ی سایت

امام خمینی

اگر من بخواهم یک توصیه به شما بکنم، آن توصیه این خواهد بود که بصیرت خودتان را زیاد کنید؛ بصیرت. بلاهایی که بر ملت ها وارد میشود، در بسیاری از موارد، بر اثر بی بصیرتی است. خطاهایی که بعضی از افراد می کنند، بر اثر بی بصیرتی است. بصیرت خودتان را بالا ببرید. آگاهی خودتان را بالا ببرید. من مکرر این جمله امیرالمؤمنین علیه السلام را در گفتارها بیان کردم که فرمود: « الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصّبر »

اللهم عجل لولیک الفرج