سه شنبه, تیر ۲۶, ۱۳۹۷
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ورود

بهمن ماه خاطره ها

بهمن خونین جاویدان    تا ابد زنده یاد شهیدان

بهمن ماه یاد آوری خاطره هاست. خاطره هائی تلخ و شیرین و بیاد ماندنی.
بهمن ماه تبلور و ظهور شکوفه های ایمان سالهای ۴۲ و ۴۳ است.(همان سالها که امام(ره)عزیز تر از جان ما برای اعتلای کلمه الله از میهن خود تبعید گشت و در آن حال فرمود: سربازان من در گهواره ها خوابیده اند.)
 و اینک بچه گهواره ای های سال ۴۲ امام خمینی با ۱۵ سال سن شکوفه های ایمانی شدند که در بهمن ۵۷ به میوه تبدیل گشته و مصداقجبل الراسخ” و” بنیان مرصوص” گردیدند.

همان میوه های پر ثمری که سر از پا نشناخته در جلوی رگبار مسلسل های دژخیمان، روبروی گلوله های توپ و تانک و ژه سه  سربازان خوناشام رژیم جلاد پهلوی سینه های  خود را سپر کردند و خون پاکشان سنگ فرش خیابانها را رنگین کرد.
بله ۱۲ بهمن۵۷ از راه رسید و “جاءالحق و زهق الباطق ان الباطل کان زهوقا” مصداق پیدا کرد و امام این قلب تپنده امت پس از سالها دوری از وطن آمد و خوش آمد. و در این روز مردم سراسیمه و مشتاقانه باستقبال امام خود به بهشت زهرا رفتند و سرود خمینی ای امام را سردادند.
و ۱۲ بهمن سر آغاز دهه ای شد که در آن دهه، نور منفجر شد و انقلاب در آن نور به پیروزی رسید و ثابت کرد که خون بر شمشیر پیروز است.چرا که امام فرمود: انقلاب ما انفجار نور بود.
و  امثال دهه فجر و ۱۲ بهمن ماه رنگ بوی فاطمه (س) گرفت و مصادف شد با فاطمیه اول و پاسداشت این ایام انگیزه ما را برای گرامیداشت ۱۲ بهمن دوصد چندان کرد.و ما اینک در سالی دیگر و در ۱۲ بهمنی دیگر و در دهه فجری دیگر سالگدشت ایام فجر انقلاب را خجسته دانسته و بسان سالهای گذشته بلکه قوی تر از گذشته با ایمانی راسخ تر گرامی میداریم. و به روان پاک امام و شهدا درود و سلامی خالصانه نثار میکنیم و با روح بلند و ملکوتی امام و شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی عهد و پیمان می بندیم که پشتیبان ولایت فقیه این میراث گرانبهای امام(ره) محکم و استوار با دانش و بصیرت عمار گونه بوده و هستیم و خواهیم بود و  در این راه از بذل و جان و مال دریغ نخواهیم کرد.

  
کلمات کلیدی:, , ,